Kontaktujte nás +420 774 688 877[email protected]

 • Česká vlajka
 • Ruská vlajka
NewAdresReal

Služby

Realitní kancelář NewAdresReal nabízí:

 • Pronájem dlouhodobý a krátkodobý apartmánu, bytu, domu, komerční nemovitostí.
 • Prodej bytu, domu, hotelu, rekreačních objektu, komerce, pozemku.
 • Správa nemovitostí.
 • Oceňovaní nemovitostí.
 • Pojištění životní a neživotní.

Pronájem dlouhodobý a krátkodobý apartmánu, bytu, domu, komerční nemovitostí.

Máte nemovitost a nechcete, aby Vám ležela ladem? Můžete ji pronajmout. Nejen že už Váš byt nebude dál chátrat a táhnout z Vás  peníze  na poplatky spojené s údržbou, ale začne Vám vydělávat.

Krátkodobý pronájem čí dlouhodobý pronájem?
Jaký pronájem zvolit, záleží na několika faktorech...

Na krátkodobý pronájem jsou vhodné byty v centru města a také byty v blízkostech nebo přímo v památkových zónách, musí být kompletně vybavené nábytkem a spotřebiči. Majitel bytu musí chápat, že obsazenost takového bytu bude sezonní, tudíž i výnos z takového bytu bude neastabilní. V neposlední řádě musí majitel spočítat výdaje na úklid, čistírnu a nákup opotřebovaných věci v bytě.

Dlouhodobý pronájem je vhodný pro všechny byty, zisk z takového pronájmu je stabilní, ač se bude zdát menší, ale když přihlédneme k tomu, že o byt se kompletně stara nájemce vyjde takový způsob pronájmu mnohem výhodněji.

Správa nemovitostí

Správa nemovitosti ať už se jedná o kancelář, byt čí dům je určená  pro majitele nemovitosti kteří cení svůj čas, peníze a nervy, a kteří nechtějí anebo nemají možnost se věnovat svému vlastnictví.

Velmi často se stává, že vlastníky nemovitosti trvale žijí v jiném městě, nebo i v jiném statě a nemají možnost nemovitost pronajmout, nebo spravovat osobně. Každá nemovitost potřebuje kontrolu a čas, ať už se jedná o odpočet měřidel čí zastoupení na schůzkách SVJ. A v neposlední řádě i peníze, minimálně zálohové platby na energie a služby spojené s užíváním a údržbou nemovitosti.

Prodej bytu, domu, hotelu, rekreačních objektu, komerce, pozemku.

 • Zajistíme Vám (bezpečné smlouvy) právní a finanční jistotu bez dalších nákladů;
 • Zajistíme odborný odhad tržní ceny;
 • Pracujeme na základě reálných parametrů určujících cenu v daném období;
 • Spolupracujeme i s certifikovanými znalci na odhad nemovitosti;

Oslovíme klienty, kteří hledají bydlení ve Vašem okolí. Zaujmeme potenciálního kupce jednoduchou reklamou přímo na Vaší nemovitosti. Reklama přímo na nemovitosti je dlouhodobě účinný marketingový nástroj. Osloví přímo klienta, který hledá, jede kolem a nadchne se pro okolí Vaší nemovitosti. 

Souběžně ihned nabídku rozešleme našim aktuálně hledajícím klientům z databáze. Inzerujeme na realitních portálech a to takových jako je www.sreality.cz, www.reality.idnes.cz atd. Nabídka se tak v krátkém čase dostane ke všem klientům se zájmem o koupi nemovitosti. Veškeré služby poskytujeme v českém a ruském jazyce. Šetříme Váš drahocenný čas.

Odpovídáme klientům na dotazy, organizujeme prohlídky, sjednáváme schůzky s právníkem a hypotečním specialistou a zajišťujeme hladký průběh celého prodeje.

Smlouvy jsou podepsané, peníze poslané na Váš účet a nový majitel se těší na nastěhování.

Teď už zbývá jen nemovitost předat - zaštítíme i předání nemovitosti. Šetříme Váš čas a komunikujeme s dodavateli energií, vyplňujeme a odesíláme formuláře.

Staráme se o komunikace s bankou, katastrem nemovitostí, advokáty a finančními úřady.

Jsme s vámi od začátku do konce!