Kontaktujte nás +420 774 688 877[email protected]

  • Česká vlajka
  • Ruská vlajka
NewAdresReal

O nás

NewAdresReal byla založena již v roce 2015. Budování základů firmy ale probíhalo už o mnoho let dříve, avšak s jinou právní formou. Rok 2015 a tedy i založení firmy NewAdresReal, tak jak ji známe dnes, je již jen právním výstupem zkušeností nasbíraných v dřívějších letech. Dnes najdete nabídky realitní kanceláře NewAdresReal prakticky po celém Karlovarském kraji. Naše sídlo je umístěno v centru Karlových Varů  tak aby Vám byly co možná nejdostupnější v průběhu celého dne. U nás najdete  profesionální realitní makléře, zkušené manažerky, hypoteční makléře pro zprostředkování hypoték v ČR.

Naše služby jsou opravdu velmi širokého rozsahu. Do těchto služeb patří především prodej a pronájem rodinných domů, bytů, pozemků, chat, chalup, komerčních nemovitostí, ale i odhady tržních cen nemovitostí, odhady pro dědické řízení, komplexní právní servis, zajištění rekonstrukce bytu či domu, překladatelství a tlumočnictví apod.

Dále jsme schopni za Vás vyřídit hypotéku, a to u bank a stavebních spořitelen operujících na území České republiky. V případě, že se s námi telefonicky domluvíte na termínu schůzky, tak Vám bude k dispozici hypoteční makléř, který Vám fyzicky zpracuje nabídky hypotečního úvěru, a vy se na základě které můžete rozhodnout, kde si chcete hypotéku vyřídit.

Hypotečním úvěrem ale náš servis nekončí. Vyřídíme za Vás i úvěr ze stavebního spoření, pojištění nemovitosti i domácnosti, životní pojištění atd.

Věříme, že pokud se rozhodnete využít našich služeb, budete maximálně spokojeni.